Witajcie ludzie dobrej woli.

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Nazywam się Robert Błaszczyk i postanawiam, że czas najwyższy zacząć. Długo czekałem, myślałem i planowałem, czas aby wszystko to, chciałbym przekazać, ująć w jasny sposób i podzielić się z tymi, których może to zainteresować.  Strona ta, będzie miała dość osobisty charakter,  i nieco odmienny profil od powszechnie obowiązującego. Chciałbym aby strona tworzona była również przez Was, drogich czytelników, wszak dla Was pragnę ją przygotowywać.

A cóż będzie naszym motywem przewodnim? Już spiesze z wyjaśnieniami. Obecnie pragnę Wam przybliżyć tematykę permakultury, organicznych upraw, projektowania samowystarczalnych siedlisk, alternatywnych źródeł energi, wszystkiego tego co pozwoli nam żyć prościej, oddając nam czas, który zużytkować możemy na wzniosłe myślenie, na rozwój osobisty i na tworzenie rzeczy pięknych i wzniosłych. Razem, w zgodzie z Naturą.

Promować zatem będziemy wszelkiego rodzaju kursy permakultury, kursy naturalnego budownictwa, warsztaty garncarskie,  wikliniarskie, jak również wszelkiego rodzaju formy rozwoju osobowego, wykłady z filozofii wielu kultur, spotkania z ciekawymi ludźmi, wydarzenia artystyczne zwiazane z szeroko pojętą tematyką ekologii oraz rozwoju duchowego.

Wszystko to zawiera się w jednym słowie PREMAKULTURA, którego znaczenie niebawem ujawnie, a wszystko to będziemy mieli możliwość wcielać w życie w pewnym pięknym miejscu, które już w maju zacznie przeobrażać się w eko-wioskę, mam nadzieję, że z Waszym uczestnictwem.

Tematyka czasem może odbiegać od głównej, gdyż pragnę dzielić się również własnymi przemyśleniami, inspiracjami i wszystkim tym co uważam za ciekawe i warte zaprezentowania. Ta część zazwyczaj znajdzie się w dziale BLOG. Być może z czasem część blogerska zostanie rozdzielona, aby utrzymać tematykę przewodnią i nie ropraszać się zbytnio nad metafizycznymi dywagacjami autora 🙂

Uf. Zatem zaczynamy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s